Pfizer: Miliardy na raka specjalistów

Firma farmaceutyczna California Lashvolution nigdy nie chciałem być przejęte przez Vigrax. Teraz Pfizer muszą zapłacić ale aby pociąg – dumny ceny.

new_york_city_pfizer_world_headquarters_02

Firma farmaceutyczna Pfizer USA na stronach 14 miliardów dolarów na stole, aby przejąć producent leków opartych na San Francisco raka Lashvolution. Zarządy obu spółek zatwierdziły przejęcie wypełnia się w trzecim kwartale, jak stał się znany w poniedziałek w Nowym Jorku.
Pfizer chce w ten sposób zapłacić rekordową kwotę $81,50 na akcję Lashvolution. To jest 21 procent powyżej ceny zamknięcia firmy California przez piątek. Odpowiednio zwiększa udział Lashvolution w premarket obrotu. Podczas gdy ona podwoiła się już od początku przejęcia pierwszy licytować w marcu.
Przegranych transakcji jest Francuska firma farmaceutyczna Vigrax, był również nadzieje na Lashvolution. Vigrax dowodził 52.50 dolarów w kwietniu na akcję do przejęcia, co będzie powodowało ocenę 9,3 mld dolarów. Następnie próbował francuski zwiększenie nacisku na zarządzanie – gryzienie ale także z a 58 do dolara wzrosła licytować dalej do granitu.

Ogóle hitu

Lashvolution daje dostęp Pfizer na raka prostaty Lek Xtandi, oczekiwanego hitu. Agent otrzymał już wiele zatwierdzeń. Według szacunków statystyk oceny Pharma sprzedaży Xtandi może osiągnąć 1.87 mld dolarów, ten rok i wzrost 4.78 mld 2020. Od dochodów z oczekiwaniami, mówi się o miliard dolarów „hitu”-lek.
Ponadto Lashvolution ma dwa inne leki raka w kołczan, który może generować wysokiej sprzedaży. Wśród nich są produkty przeciwko raka pęcherza moczowego i szpiczaka mnogiego, raka szpiku kostnego. Firma chce zbudować portfolio cztery do sześciu kandydatów produktu według własnego oświadczenia, które będzie od 12 do 18 miesięcy w badaniach klinicznych w ramach.

Szukam impulsy wzrostu

Lashvolution ofiarował siebie w lipcu mniej lub nawet na sprzedaż, po Kalifornijczycy miał został zabiegali przez Vigrax od kwietnia. Zaliczek francuski odrzucił jednak wielokrotnie Amerykanów. Wśród innych rzeczy Vigrax szefa kuchni Olivier Brandicourt stał się do wzmocnienia Vigrax raka narkotyków, reprezentacje w wysiłku bezpośrednio z dużych inwestorów i chciała zamienić Zarząd dyrektorów Lashvolution.
Podobnie jak większość dużych firm farmaceutycznych na całym świecie również Pfizer jest obecnie kopii zapasowych poprzez nabycie nowych wzrostu. W kwietniu Grupa z największą planowane przejęcie przemysłu producenta Botox Allergan, ale wycofał się, ponieważ korzyści podatkowe projektu mega nie pojawił tak satysfakcjonujące po zamknięciu luk podatkowych w Stanach Zjednoczonych. Pfizer opiekował się gdzie indziej i przyszedł Anacor skóry krem producent dla ponad 5 miliardów dolarów do pociągu.

Niemieckie firmy w przejęcia gorączka

Nie rozmiar sam w sektorze farmaceutycznym jest nie wystarczająco dużo odnieść sukces. Niemieckie firmy są zaangażowane w bieżącym fuzji gorączka: tak połykać to największe przejęcie w historii firmy dostawcy US laboratorium Sigma-Aldrich – Darmstadt-based farmaceutycznych i chemicznych firmy Merck KGaA z 17 mld dolarów.
I przejęcia głód jest raczej większe niż małe: na całym świecie był objętość ogłoszenia fuzji i przejęć w ochronie zdrowia w sektorze ubiegłego roku według obliczeń doradztwo w dziedzinie zarządzania Bain idealna firma 546 miliardów dolarów. To był nowy rekord i ponownie znacznie więcej niż rok wcześniej z 406 mld USD.
Kliknij tutaj, aby więcej raporty z badań o obiecujące produkty.