Tydzień zaczyna się ładnie

Na giełdach w Azji zacząć pozytywnie w tygodniu. Tylko w obliczu decyzji Fed inwestorzy oczekują kilka ruchów na rynku. Tokijska Giełda papierów wartościowych jest zamknięty dla świąt na poniedziałek.

shanghai-673086_960_720

Sydney/Bangalore stock rynkach w Azji były przyjazne na początku tygodnia. Fokus został w środę spotkania banku centralnego w Stanach Zjednoczonych i Japonii. „Spodziewamy się przed spotkaniem z Federalnej otwartego rynku Komitetu z fed i polityki pieniężnej w dniach ruch na rynku tylko drobne Bank Japonii,” powiedział Daewoo papierów analityk Taye podkładka. Tokyo Stock market pozostawała ZAMKNIĘTA w poniedziałek ze względu na święto.

 

Uwagi prezydenta Wenezueli Nicolas Maduro na nadchodzące umowę z producentami ropy naftowej krajów na stabilizację rynku pielęgnować nadziei na wyższe ceny ropy naftowej. Zmagania na ładowanie terminala w Libii przyczynił się również do wysokiej ceny na: odmiany Brent róża 1,7 procent.

 

Na giełdzie w Szanghaju został w plus 0,6 procent. Spis najważniejszych firm w Szanghaju i Shenzhen zyskał 0,7 procent. Indeks MSCI Azjatyckie akcje poza Japonią wzrósł o 1,2 procent. W Sydney, usterki techniczne zamykać na giełdzie: sprzedane lub więcej-może jakichkolwiek papierów wartościowych w poniedziałek powiedział australijskiej giełdzie papierów wartościowych. Istnieje również nie zamknięcia aukcji.

 

Euro jest oceniane jako 1,1166 dolarów do 1,1153 dolarów na koniec Nowy Jork obrotu. Dolar był obrocie 102,10 jenów do 102,28 jenów w Stanach Zjednoczonych. Frank szwajcarski był cytowany na euro do dolara z 0,9786 i 1,0931.