Oczekiwania i napój

Tylko temat giełdy: w czwartek Fed zdecyduje się na wysokość odsetek. Jak radzić sobie wzór Depot strategów na spotkanie z USA bankierów centralnych i czego oczekują.

Dyskusji i spekulacji na temat możliwe podwyżki stóp w Stanach Zjednoczonych ma rynki mocno pod kontrolą. FOMC przedmiotowo zobowiązała się pierwszy wzrost stopy procentowej w grudniu ubiegłego roku. W czwartek niektóre dane ekonomiczne dotyczące inwestorów pattered, które zostały dokładnie zbadane dla dowodów, umożliwić wnioski o możliwe podwyżki stóp.

W Niemczech gospodarczej światłach Instytutu ekonomii w Kolonii już skacze do żółtego, który zwiększa znaczenie amerykańskie numery. Ale po pierwsze, Bank Anglii powiedział czekać i pić herbatę. Dalsze środki wspomagające nie uwzględniono tego, co ma został zgłoszony przez niektórych uczestników rynku, jednak.

Szwajcarski Bank Narodowy dołączył do banku Anglii, i nic nie zmienił w bieżącej orientacji. A to pewnie musi się w Anglii do podjęcia dalszych środków, SNB mogą usiąść i zrelaksować się. Inflacji i wzrostu gospodarczego, idzie w dobrym kierunku, i w związku z tym również Frank szwajcarski stabilizowany ponownie.

 

Sprzedaż detaliczna w Ameryce były następnie ponownie gorsze nastroje na rynkach, ponieważ miał odwrotnej. I z minus 0,3%, w porównaniu do poprzedniego miesiąca jest stosunkowo jasny. To jest miecz obosieczny na rynkach. Silnej gospodarki daje bóle głowy z powodu rosnących stóp procentowych.
Słaba gospodarka pozwala podczas duszno obawy wycieczka stopy procentowej, ale potem, jeśli nastrój uderzy szybko w negatywne z powodu obawy ekonomiczne. Więc to nie jest zaskakujące, że byki i niedźwiedzie są skali na giełdzie. Traktować z pewnym dystansem takie wahania są normalne. Myślimy, że jest w tej chwili, jak Brytyjczycy: czekać i pić herbatę.