Opłaty jeść zwrot z inwestycji

Amerykańscy inwestorzy trudno odpowiedzieć na wyzwanie niskich stóp procentowych. Ale mają kilka pomysłów, które są gotowe – niektóre z nich są dość zaskakujące.

Nowym Jorku Mark Carhart ma złe wieści dla inwestorów. „Zwykle w Stanach Zjednoczonych podział majątku na 60 procent akcji i obligacji 40 procent, tylko powrót do 2,8% jest dotrzeć – połowę tego, co tam było wcześniej”, mówi szef inwestor w Kepos partnera. Doradza inwestorom, aby dostosować się do niższych zwraca.

To jest problem, nie tylko dla inwestorów, ale również dla podmiotów zarządzających aktywami. „Jeśli plony pozostają długo tak niski, a następnie opłaty wszystkich dostawców są zbyt wysokie,” mówi Mary Callahan Erdoes, szef J.P. Morgan Asset Management. Pięć do sześciu procent zwrotu z inwestycji są trudne do osiągnięcia. Ci, wskazując, że podmiot zarządzający aktywami klientów są należne utrzymać opłaty znacznie poniżej zwraca. Sprytnie, dodaje: „pytanie jest, jednak, jaki okres czasu odnosi się.” Proponuje Ross Margolies Stelliam inwestycji zaoferować zniżki dla klientów, jeśli oni angażować się w długoterminowe zaangażowanie kapitału.

Co zrobić, jeśli istnieje prawie żadnego interesu? Istnieją zasadniczo cztery sposoby reagowania. Gdy inwestorzy mogą uzyskać niskie zyski. Lub podjąć wyższe ryzyko, zrzekają się wszelkich płynności lub zwrócić większą uwagę na koszty. Lub wszystkie w tym samym czasie. W inwestycji „dostarczanie alfa” konferencji inwestorów próbuje znaleźć drogę w tym trudnym środowisku profesjonalistów.
Bill Miller, założyciel i dyrektor MAS inwestycji, w dalszym ciągu niestrudzenie na USA zapasy na cały indeks Standard & Poor’s 500. Jednakże należy sprzedać inwestorów obligacji Skarbu USA. Porównuje obecną sytuację z dnia września 1987, krótko przed dawnym Aktiencrash. S idealna 500 P był w tym czasie z 15,6 razy zyski przedsiębiorstw wycenione, nieco mniej niż obecnie z 18,5. Dywidendy był 3.57%, dochód zarobki (tak sumy wygranych w oparciu o cenę) o 6,4%. Bieżące wartości są jednak o 2.13 i 5.41%. Ogólnie rzecz biorąc akcje są oceniane dziś więc nieco wyższa niż wtedy.
Ale wiele więcej drastycznie nie porównanie dziesięć lat USA Skarbu Państwa. W tym czasie plon był o 9,09%, papiery tak zostały ocenione Elf-fachen zysków. Dzisiaj jednak stopy zwrotu osiągnięte tylko 1,57%. W ten sposób są oceniane papers z 63, 8fachen kursu.
Miller czerpie konsekwencja to drastyczne porównanie: akcje obiecują więcej niż obligacje. Cytował on dwa przykłady. Raz kanadyjski lek Valeant. Miller uważa, że po głęboki kryzys i dolara zwinąć ma model zrównoważonego biznesu z dużych nadwyżek finansowych, pod nowy szef Joseph Papa ponownie. On również zaleca Amazon, bo on tam nadzieję na lepsze marże, i uzna, że tanie akcje amerykańskich linii lotniczych „śmieszne”.
Biskup Robert, założyciel Impala ma nieco bardziej konkretne podpowiedzi biskup zarządzania. Uważa on, że ceny metali takich jak miedź i cynk przezwyciężyć niski punkt. „Podaży i popytu są w równowadze, ponownie rośnie popyt w Chinach i ma prawie żadnych nowych inwestycji w obszarze,” mówi. W związku z tym że zaleca kanadyjska firma Teck zasobów. Jednak on nie polecam Freeport, bo ta firma miała zbyt wiele długu. Alcoa do on pozostaje ostrożne. „Produkcja aluminium dokonało trudno ograniczenie dla surowców, ale przez wykorzystanie kapitału przetwarzania”, mówi. Który jest dlaczego wierzy, że odzyskiwania cen surowców nie tak mocno przeniknąć.
Zarządzających funduszami hedgingowymi zrobić pieniądze ale również tak, że one postawić przed akcji. Jim Chanos, założyciel Kynikos Associates, wybrał Tesla jako miejsce docelowe. Miasto uważa połączenie jako producent samochodów elektrycznych z solar „crazy”. Ponieważ miasto solar oparzenia, wynajem paneli słonecznych z jego obliczenia po około ćwierć miliarda dolarów. Należy włączyć rynków i Tesla CEO Elon Musk nie więcej tak łatwo jak zwykle pozostawiając kapitału, będzie wówczas Tesla nawet w istnienie ryzyka, mówi Chanos. Wyjeżdża z Amazon, założyciel nie stosuje również porównanie piżmo Jeff Bezos, wielu początkowo na szalone myśli. „Amazon dokonane długo finansowe nadwyżki,” mówi.
Chanos wybrał znacznie większy cel: chiński sklep internetowy Alibaba. „Działa na zasadzie chiński: nie wszystko widać”, mówi. Jego zdaniem jest za mało w sklepie w skonsolidowanego bilansu skonsolidowanego, o cały obszar dostawy do klienta. Alibaba jest nawet wcześniej krytykowany ze względu na mało przejrzystej strukturze, silny jest dostosowane do osoby założyciela legendarnej grupy Jack Ma.
Na tej samej konferencji, przeciwdziałać ale Joseph Tsai, wiceprezes Alibaba. „Biznes dostaw jest wyodrębniona ponieważ jesteśmy firmą technologiczną i chcesz zarządzać, nie dwa miliony dostawy,” mówi. On odnosi się do ogromnego wzrostu możliwości, ponieważ Chiny jest jej zupełnie gospodarczego modelu na zużycie i przede wszystkim Młodzi ludzie lubią zakupy ze smartfonem. „Mamy 430 milionów aktywnych shopper, że siedem razy 25 minut z nami angażują się w średnio dziennie dla siebie, to więcej czasu niż Twitter lub Snapchat,” mówi.
Oprócz wyższego ryzyka inwestorzy mogą osiągnąć więcej wydajności przez fakt, że żyją na płynności. Nieruchomości jest klasycznym przykładem dla prywatnych inwestorów – odpowiednio, w części już ceny wzrosły w ostatnich latach. Dla dużych inwestorów, private equity jest, Jednakże, kwalifikujących się, tak że nie notowanej spółki.
Stephen Schwarzman, jako założyciel Blackstone, jeden z najbardziej znanych postaci w branży, rośliny z okresu zobowiązań oferowanych do lat 20. „Wtedy nie musimy zerwać odparcia firm i następnie być może poczekać, aż pojawia się nowa możliwość zakupu, ale plon można iterować przez cały czas,” mówi.
Szczególnie fundusze emerytalne są zainteresowane w długim terminem spłaty.
Obiecuje nie pewne zwroty, ale mówi: „Myślisz, że tak o 12 lub 13 procent.” I jak można to osiągnięcie? Salehi powiedział: „Uważnie spojrzeć na firmę, myślimy o strategię wzrostu i Podważ plon nic przez silniejsze finansowania dłużnego.” Jest zadowolony, że wspólne papierów wartościowych takich jak akcje i obligacje są stosunkowo drogie: „To zły czas dla płynnych aktywów.”